Podpora klubu Slavia

Staňte se i vy důležitou částí SK Slavia a podporujte váš klub každým nákupem u Partnerských společností! Dobrá práce s mládeží je garantem toho, že SK Slavia bude mít v budoucnu kvalitativně vysoce hodnotné hráče ve svém nejlepším týmu. Proto je u vašeho oblíbeného klubu kladen velký důraz na podporu hráčů v mládežnických kategoriích v Fortuna Lize.Mládež SK Slavia

Velké množství dětí a mladistvých v mládežnických oddílech, stejně jako zkušení trenéři a jejich tým, pracují denně na zlepšení sportovní kvality uvnitř oddílů mládeže a amatérů. Mnohé úspěchy na turnajích a mistrovstvích jsou dokladem této dobré práce. K tomu, aby se toho dosáhlo, se intenzivně netrénuje jen v Praze. Tým mládeže se také pravidelně zúčastňuje tréninkových kempů u nás i v zahraničí.
Podpořte i vy rozvoj SK Slavia

Hodnotnou práci pro budoucnost SK Slavia může každý zcela jednoduše podpořit se Slavia Cashback Card a přitom také sám profitovat. Stačí se registrovat pro Slavia Cashback Card a poté nakupovat s kartou přímo u Partnerských společností nebo online. Až 1% z nákupního obratu u Partnerských společností přijde automaticky k dobru na podporu SK Slavia a vy obdržíte navíc až 5% Cashback a Shopping Points (Nákupní body), které můžete uplatnit pro senzační Deals (Nabídky).Registrujte se nyní pro Slavia Cashback Card, podpořte svými nákupy
budoucnost SK Slavia a sami profitujte!
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
* V závislosti na typu produktů zakoupených u Partnerské společnosti se mohou lišit výše odměn a marží. Informace uvedené na této webové stránce jsou z tohoto důvodu bez záruky.