Labona.cz

Labona.czID: 409000284

Platnost Dealu (Nabídka) vypršela!
Online partner Labona si pro Vás přichystal slevový kód se 4% slevou na venkovní žaluzie! Sestavte si nové žaluzie na míru. 

Poznámka: Pro získání slevy, uveďte slevový kód do poznámky v objednávce. 

Mimořádná upozornění
U této Partnerské společnosti bude jako základ pro výpočet Vašich nákupních výhod použita hodnota nákupu bez DPH, protože to představuje standardní odměnu u této Partnerské společnosti.

Labona.cz
Akceptované

Tady o svých žaluziích rozhodujete vy. A nikdo jiný. U nás nikdy nejste omezováni nabídkou výrobce. U nás se vám nikdy nestane, že byste nenašli to, co hledáte. V našem obchodu si totiž žaluzie tvoříte sami. Na míru vašim představám.

Mimořádná upozornění:

Tato nabídka je platná jen ve spojení s nákupem u Partnerské společnosti. Obsah této nabídky je vytvořen naší Partnerskou společností. Slavia Cashback Program nepřebírá žádnou odpovědnost za aktuálnost, obsahovou správnost, použitý obrazový materiál, stejně jako za úplnost textu a tiskové chyby v informacích, které jsou v nabídce zobrazeny.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
* V závislosti na typu produktů zakoupených u Partnerské společnosti se mohou lišit výše odměn a marží. Informace uvedené na této webové stránce jsou z tohoto důvodu bez záruky.