trenyrkarna.cz

trenyrkarna.czID: 409000079

Platnost Dealu (Nabídka) vypršela!
Online partner Trenýrkárna.cz si pro Vás připravil jarní slevový kód na všechny produkty v kategorii Sport!

Poznámka: Platí na všechny produkty v kategorii Sport  Akce je platná do 29.5.2018  

Mimořádná upozornění
U této Partnerské společnosti bude jako základ pro výpočet Vašich nákupních výhod použita hodnota nákupu bez DPH, protože to představuje standardní odměnu u této Partnerské společnosti.

trenyrkarna.cz
Akceptované

Trenýrkárna.cz je největší eshop s pánským spodním prádlem u nás. Rozmanitý výběr trenýrek, boxerek, slipů a ponožek, doplňuje také široké zastoupení dámského spodního prádla, jako jsou kalhotky, tanga nebo dámské košilky.

Mimořádná upozornění:

Tato nabídka je platná jen ve spojení s nákupem u Partnerské společnosti. Obsah této nabídky je vytvořen naší Partnerskou společností. Slavia Cashback Program nepřebírá žádnou odpovědnost za aktuálnost, obsahovou správnost, použitý obrazový materiál, stejně jako za úplnost textu a tiskové chyby v informacích, které jsou v nabídce zobrazeny.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
* V závislosti na typu produktů zakoupených u Partnerské společnosti se mohou lišit výše odměn a marží. Informace uvedené na této webové stránce jsou z tohoto důvodu bez záruky.