vasecocky.cz

vasecocky.czID: 409000130

10%

Sleva 10% na kontaktní čočky a příslušenství!

Dostupnost
8.8.2017 - 31.12.2017
Udělejte pro své oči to nejlepší a nakupte kvalitní čočky, které vám padnou do oka!

Poznámka: Sleva 10% platí pouze pro nové zákazníky. Sleva 10 % se vztahuje na kontaktní čočky a příslušenství (neplatí na sluneční brýle). 

Mimořádná upozornění
U této Partnerské společnosti bude jako základ pro výpočet Vašich nákupních výhod použita hodnota nákupu bez DPH, protože to představuje standardní odměnu u této Partnerské společnosti.

vasecocky.cz
Akceptované

Berte prosím na vědomí, že u některých druhů slevových kódů poskytovaných z jiných než Lyoness zdrojů mohou nastat problémy při načítání Lyoness výhod. Proto doporučujeme nevyužívat jiné než Lyoness slevové kupony. Kombinace načtení slevy prodejce a Lyoness výhody je na uvážení prodejce.

Mimořádná upozornění:

Tato nabídka je platná jen ve spojení s nákupem u Partnerské společnosti. Obsah této nabídky je vytvořen naší Partnerskou společností. Slavia Cashback Program nepřebírá žádnou odpovědnost za aktuálnost, obsahovou správnost, použitý obrazový materiál, stejně jako za úplnost textu a tiskové chyby v informacích, které jsou v nabídce zobrazeny.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
* V závislosti na typu produktů zakoupených u Partnerské společnosti se mohou lišit výše odměn a marží. Informace uvedené na této webové stránce jsou z tohoto důvodu bez záruky.