zoohit

zoohitID: 409000107

Platnost Dealu (Nabídka) vypršela!
Získejte nyní 3% Cashback a 3 Shopping Points za nákup 3200 CZK na produkty Sheba & Pedigree!

Hýčkejte si nyní své mazlíčky a profitujte z třikrát vyšších výhod!

Poznámka: Platí pouze na Sheba and Pedigree produkty. Na veškerý další sortiment se uplatňují běžné výhody 1% Cashback a 1 Shopping Points za nákup 3200 CZK.

Mimořádná upozornění
Vezměte, prosím, na vědomí, že u této Partnerské společnosti je reklamace z důvodu nenačteného nákupu možná jen 4 týdny od data objednání.


U této Partnerské společnosti bude jako základ pro výpočet Vašich nákupních výhod použita hodnota nákupu bez DPH, protože to představuje standardní odměnu u této Partnerské společnosti.

zoohit
Akceptované

Zoohit.cz je jedním z nějvětších českých internetových obchodů s potřebami pro domácí zvířata, který nabízí více než 8000 produktů pro psy, kočky, ryby, hlodavce a ptáky.

Pouze pro Vás jsme připravili exkluzivní nabídku s naší Partnerskou společností Zoohit! Ke každé objednávce v minimální hodnotě nad 499 Kč získejte dárek pro Vašeho mazlíčka ZDARMA! Stačí při vytváření objednávky v košíku, vložit exkluzivní kód CBW-CAT (dárek pro kočičku), nebo exkluzivní kód CBW-DOG (dárek pro pejska). Tato akce probíhá od 14. 2. do 28. 2. 2018.

Mimořádná upozornění:

Tato nabídka je platná jen ve spojení s nákupem u Partnerské společnosti. Obsah této nabídky je vytvořen naší Partnerskou společností. Slavia Cashback Program nepřebírá žádnou odpovědnost za aktuálnost, obsahovou správnost, použitý obrazový materiál, stejně jako za úplnost textu a tiskové chyby v informacích, které jsou v nabídce zobrazeny.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
* V závislosti na typu produktů zakoupených u Partnerské společnosti se mohou lišit výše odměn a marží. Informace uvedené na této webové stránce jsou z tohoto důvodu bez záruky.