zoohit

zoohitID: 409000107

Platnost Dealu (Nabídka) vypršela!
Získejte nyní 3% Cashback a 3 Shopping Points za nákup 3200 CZK na produkty Sheba & Pedigree!

Hýčkejte si nyní své mazlíčky a profitujte z třikrát vyšších výhod!

Poznámka: Platí pouze na Sheba and Pedigree produkty. Na veškerý další sortiment se uplatňují běžné výhody 1% Cashback a 1 Shopping Points za nákup 3200 CZK.

Mimořádná upozornění
Vezměte, prosím, na vědomí, že u této Partnerské společnosti je reklamace z důvodu nenačteného nákupu možná jen 4 týdny od data objednání.


U této Partnerské společnosti bude jako základ pro výpočet Vašich nákupních výhod použita hodnota nákupu bez DPH, protože to představuje standardní odměnu u této Partnerské společnosti.

zoohit
Akceptované

Firma zooplus je na trhu s chovatelskými potřebami od roku 1999. Prostřednictvím svého online shopu nabízí po celé Evropě vše potřebné pro chovatele a majitele domácích zvířat. Naším cílem je nabízet našim zákazníkům nejlepší kvalitu za nejlepší ceny.

Mimořádná upozornění:

Tato nabídka je platná jen ve spojení s nákupem u Partnerské společnosti. Obsah této nabídky je vytvořen naší Partnerskou společností. Slavia Cashback Program nepřebírá žádnou odpovědnost za aktuálnost, obsahovou správnost, použitý obrazový materiál, stejně jako za úplnost textu a tiskové chyby v informacích, které jsou v nabídce zobrazeny.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
* V závislosti na typu produktů zakoupených u Partnerské společnosti se mohou lišit výše odměn a marží. Informace uvedené na této webové stránce jsou z tohoto důvodu bez záruky.