PENSION POHODA

PENSION POHODAID: 406308

Platnost Dealu (Nabídka) vypršela!
Obchodní partner PENSION POHODA pro Vás připravil zimní slevu First moment na pobyty v termínech 6.1. - 20.1. 2019 a 10.3. - 31.3. 2019.

Mimořádná upozornění
Cashback World členskou výhodu nelze kombinovat s jinými slevovými programy, slevovými kupony a akcemi. Jednotlivé slevy nelze sčítat.
Cashback výhoda není poskytována na prodej služeb prostřednictvím slevových portálů a rezervačních serverů.

PENSION POHODA
Akceptované

Pension POHODA se nachází v údolí Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně, v jednom z nejkrásnějších míst Krkonoš. Útulně a stylově zařízený pension je vhodný pro "pohodovou" rodinnou dovolenou.

Mimořádná upozornění:

Tato nabídka je platná jen ve spojení s nákupem u Partnerské společnosti. Obsah této nabídky je vytvořen naší Partnerskou společností. Slavia Cashback Program nepřebírá žádnou odpovědnost za aktuálnost, obsahovou správnost, použitý obrazový materiál, stejně jako za úplnost textu a tiskové chyby v informacích, které jsou v nabídce zobrazeny.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
* V závislosti na typu produktů zakoupených u Partnerské společnosti se mohou lišit výše odměn a marží. Informace uvedené na této webové stránce jsou z tohoto důvodu bez záruky.