OTTO

OTTOID: 409000144

Platnost Dealu (Nabídka) vypršela!
S Kódem pro Lyoness členy 20 % SLEVA

Mimořádná upozornění
U této Partnerské společnosti bude jako základ pro výpočet Vašich nákupních výhod použita hodnota nákupu s DPH.

OTTO
Akceptované

V internetovém obchodě OTTO naleznete vše, co se týče módy a interiérového dizajnu.Doprava zdarma při objednávce nad 2500 Kč. Při objednávce za méně než 2500 Kč se dopravní náklady budou lišit v závislosti na způsobu platby, počínajíc od 139 Kč. Poznejte vysokou kvalitu našich produktů a našich služeb. Užijte si nezapomenutelný zážitek z nakupování a vyberte si z módy, sportu a bytových doplňků.

Mimořádná upozornění:

Tato nabídka je platná jen ve spojení s nákupem u Partnerské společnosti. Obsah této nabídky je vytvořen naší Partnerskou společností. Slavia Cashback Program nepřebírá žádnou odpovědnost za aktuálnost, obsahovou správnost, použitý obrazový materiál, stejně jako za úplnost textu a tiskové chyby v informacích, které jsou v nabídce zobrazeny.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
* V závislosti na typu produktů zakoupených u Partnerské společnosti se mohou lišit výše odměn a marží. Informace uvedené na této webové stránce jsou z tohoto důvodu bez záruky.