HÖRMANN PARTNER

HÖRMANN PARTNERID: 404968

Platnost Dealu (Nabídka) vypršela!
Partnerská společnost HÖRMANN PARTNER pro Vás připravil letní slevu Last minute na pobyt ve Wellness penzionu IVETA v Krkonoších! 
 

Poznámka: Nabídka platí na letní pobyty v období srpen 2019.

Mimořádná upozornění
Členskou výhodu nelze kombinovat s jinými slevovými programy, slevovými kupony a akcemi (slevy se nesčítají).
Při prodeji zboží a služeb prostřednictvím slevových portálů, není členská výhoda poskytována v plné výši. Celková výše členské výhody je , v tomto případě, stanovena po dohodě s managerem prodeje.

HÖRMANN PARTNER
Akceptované

Garážová vrata a otvorové prvky zn.HÖRMANN
· prodej · servis · financování · projekt · realizace · garance
garážová vrata výklopná, sekční, průmyslová, rychloběžná, posuvná, rolovací, nakládací technika, těsnicí límce, brány, dveře a zárubně, protipožární uzávěry, parkovací technika, elektrické pohony
vše pro Vaši střechu - BRAMAC, TONDACH, RUUKKI, KATEPAL,CRC, ONDULINE, BARDOLINE, ONDUSTEEL, EVERTEIL, ROTO.
Moto příslušenství a motodoplňky 30 let na trhu v ČR.

Mimořádná upozornění:

Tato nabídka je platná jen ve spojení s nákupem u Partnerské společnosti. Obsah této nabídky je vytvořen naší Partnerskou společností. Slavia Cashback Program nepřebírá žádnou odpovědnost za aktuálnost, obsahovou správnost, použitý obrazový materiál, stejně jako za úplnost textu a tiskové chyby v informacích, které jsou v nabídce zobrazeny.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
* V závislosti na typu produktů zakoupených u Partnerské společnosti se mohou lišit výše odměn a marží. Informace uvedené na této webové stránce jsou z tohoto důvodu bez záruky.