Česká energetická budoucnost

Česká energetická budoucnostID: 406717

Platnost Dealu (Nabídka) vypršela!
Budoucnost plynu si představujeme jednoduše.

Chtěli jsme vytvořit produkt, který si můžete sami přizpůsobit podle vašich představ. Na webu www.cebud.cz/nejlevnejsi-plyn si můžete vybrat cenu plynu podle vašich možností. S kódem "CBW" pak můžete získat mimořádný cashback 200,- za zahájení dodávek plynu do vašeho odběrného místa

Mimořádná upozornění
Výhodu 2% bude poskytována na měsíční stálý plat. Načtení proběhne po každé včas uhrazené záloze.
Výhoda 1% bude poskytována z ceny komodity ELEKTŘINY dle vyúčtování konkrétní spotřeby.
Výhoda 2% bude poskytována z ceny komodity PLYNU dle vyúčtování konkrétní spotřeby.

 • Kontakt:
  České energetická budoucnost s.r.o.
  U Pekařky 314/1
  Praha 8, 180 00
  info linka: +420 212 246 997
 • Adresa:
  U Pekařky 314/1
  18000 Praha
Česká energetická budoucnost
Akceptované

Jsme Česká energetická budoucnost a věnujeme se dodávkám plynu a elektřiny. Na našich zákaznících nám záleží, proto jim vytváříme takové produkty, které je plně uspokojí a ušetří výdaje za energie. Ať už se jedná o živnostníky, firmy či domácnosti.

Mimořádná upozornění:

Tato nabídka je platná jen ve spojení s nákupem u Partnerské společnosti. Obsah této nabídky je vytvořen naší Partnerskou společností. Slavia Cashback Program nepřebírá žádnou odpovědnost za aktuálnost, obsahovou správnost, použitý obrazový materiál, stejně jako za úplnost textu a tiskové chyby v informacích, které jsou v nabídce zobrazeny.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
* V závislosti na typu produktů zakoupených u Partnerské společnosti se mohou lišit výše odměn a marží. Informace uvedené na této webové stránce jsou z tohoto důvodu bez záruky.