9.4.2020

Vaše zahrada se stane Vaším útočištěm

Když je venku tak krásné počasí, je třeba toho využít! Přinášíme Vám ty nejlepší nabídky Partnerů Slavia Cashback Programu. Vaše zahrada nebo terasa se tak stanou tím pravým útočištěm, kam se kdykoliv rádi ukryjete před okolním světem. A to nejlepší: kromě krásného úkrytu před světem získáte navíc ještě Cashback a Shopping Points.

Začíná to těmi správnými rostlinami, které Vaše zelené království zahalí do krásných barev. Zahradnictví, květinářství a floristické potřeby od našich partnerů mají pro Vás jistě to, co hledáte. Mohou Vám také pomoci s tím, aby byl Váš trávník zdravý a krásný. U našich partnerů naleznete také vhodné příslušenství pro práci na zahradě, ať už to jsou hrábě, sekačka na trávu, zahradnická lopatka nebo jiné zahradní náčiní.

Abyste si své zahradnické výtvory mohli také správně vychutnat, nesmíme samozřejmě zapomínat také na komfort. Pohodlný zahradní nábytek a příjemné osvětlení přímo vybízí k odpočinku. A když dostanete hlad, postará se kvalitní gril také o Váš žaludek.  Díky takovému vybavení není nutné cestovat nikam daleko. Pořiďte si nyní u našich partnerů vše, co pro své útočiště potřebujete a sbírejte Cashback a Shopping Points

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
* V závislosti na typu produktů zakoupených u Partnerské společnosti se mohou lišit výše odměn a marží. Informace uvedené na této webové stránce jsou z tohoto důvodu bez záruky.