7.11.2019

Vánoce tu budou dříve, než byste čekali!

Už odpočítáváme dny, kdy tu opět bude nejkrásnějí období v roce: Vánoce! Všude to tak nádherně voní perníkem a svařeným vínem. Patříte k lidem, kteří si toto období neumí kvůli vánočnímu stresu správně užít? Nemějte obavy, udělejte již nyní nejdůležitější přípravy a užijte si pohodové Vánoce. Zde je přehled toho, co byste měli připravit už teď:

  • Dekorace & DIY –  pozvěte Vánoce do svého domova pomocí vhodných doplňků. Naši partneři mají velký výběr vánočních dekorací. Nezáleží na tom, zda máte rádi tradiční nebo moderní výzdobu, u nás nalezne každý pro sebe to pravé.

  • Zimní outfity - klesající teploty nám opět připomenou, že je tu čas na změnu šatníku. Kupte si novou bundu, svetr nebo lyžařské oblečení a buďte na nové roční období skvěle připraveni.

  • Jídlo - pečení cukroví  vyžaduje správnou přípravu! Zásobte se již nyní všemi potřebnými surovinami, abyste na ně při vánočním stresu nezapomněli. Zarezervovat si místo pro sváteční večeři v pěkné restauraci je také lepší s předstihem - samozřejmě nejlépe tam, kde obdržíte Cashback a Shopping Points.

Začněte již nyní s přípravami a nevzdávejte se svých nákupních výhod Cashback World ani během vánočního období!

Nyní nakupovat

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
* V závislosti na typu produktů zakoupených u Partnerské společnosti se mohou lišit výše odměn a marží. Informace uvedené na této webové stránce jsou z tohoto důvodu bez záruky.