10.2.2017

Soutěžte o lístky na Plzeň a podpořte i vy Slavii v bitvě o titul!

Zápas proti Plzni by mohl hodně napovědět o tom, kdo se bude na konci sezony radovat ze zisku titulu. Chcete být i vy součástí a podpořit tak svůj tým v boji o první ligový titul po osmi letech?

Vyplňte od 10. do 20. 2. 2017 online registrační formulář, zaregistrujte si svou Slavia Cashback Card, vyhrajte 10x2 vstupenky na zápas s Plzní a zároveň profitujte z benefitů Slavia Cashback Programu! Z každého Vašeho nákupu jde navíc až 1 % na rozvoj slávistické mládeže. Registrovat se můžete i na stadionu v Edenu,18. 2. 2017, během utkání s Jihlavou.


Pro bezplatnou registraci do soutěže o lístky s Plzní a Slavia Cashback Programu klikněte zde


*Berte prosím na vědomí, že účast v soutěži je možná za podmínky správně vyplněného registračního formuláře a souhlasu s Všeobecnými obchodními podmínkami pro členy Slavia Cashback Programu (odkaz pro zobrazení Podmínek pro účast v soutěži zde).

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
* V závislosti na typu produktů zakoupených u Partnerské společnosti se mohou lišit výše odměn a marží. Informace uvedené na této webové stránce jsou z tohoto důvodu bez záruky.