8.10.2019

Nakupujte se svým Cashbackem

Platíte již svým Cashbackem? Mnozí tak již činí a využívají tak možnosti, zakoupit si své eVouchery nebo myWorld eVouchery pohodlně se svým nasbíraným Cashbackem. Výhody jsou zcela zřejmé: Již od první nasbírané koruny využíváte svůj Cashback a tak za eVouchery zaplatíte méně.

Nakupujte miliony produktů
S Cashbackem se pro Vás otevírá svět plný možností. K dispozici máte velké množství eVoucherů známých společností nebo také myWorld eVoucher. A s myWorld eVoucherem zaplatíte pohodlně svůj nákup na myWorld.com, kde na Vás čekají miliony produktů za výhodné ceny.

Sbírejte Cashback znovu

A nezapomeňte: Při svém nákupu eVoucherů nebo na myWorld.com sbíráte opět Cashback, se kterým poté můžete znovu nakoupit podle své libosti. S každým nákupem si tak zároveň zajistíte, že při svém příštím nákupu opět ušetříte peníze. Neztrácejte proto čas a kupte si nyní své eVouchery s Cashbackem.

A takto to funguje:


Shop with Cashback World

Nakupujte v Cashback World
Za každý nákup v Cashback World obdržíte Cashback a Shopping Points.

Collect your Cashback

Sbírejte svůj Cashback
Dosud Vám byl Cashback vyplácen vždy, jakmile jste nasbírali 320 Kč. Nyní se můžete rozhodnout, zda to tak ponecháte nebo zda raději budete Cashback sbírat pro nákup eVoucherů. Nastavte jednoduše pod bodem „Moje nastavení“ v záložce „Platební údaje“, jakou možnost preferujete. 

Buy an eVoucher

Kupte si eVoucher & zaplaťte se svým Cashbackem
I když se rozhodnete, že nebudete Cashback sbírat pro nákup eVoucherů, máte i tak při nákupu eVoucheru vždy možnost, využít svůj Cashback pro nákup eVoucherů.

 

Nyní koupit eVoucher

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
* V závislosti na typu produktů zakoupených u Partnerské společnosti se mohou lišit výše odměn a marží. Informace uvedené na této webové stránce jsou z tohoto důvodu bez záruky.