26.7.2019

Freshbedýnky - nová online Partnerská společnost!

Freshbedynky.cz jsou e-shop specializující se na prodej BIO ovoce a zeleniny, přičemž nabízí nejširší sortiment v České republice. Vybrat si můžete z několika tematických bedýnek, které obsahují výběr toho nejlepšího sezónního BIO ovoce a zeleniny. A nebo si můžete celou bedýnku poskládat přesně podle své chuti. 

Ve Freshbedýnkách o plodiny pečují v moderních skladech, které poskytují ideální podmínky pro každý druh, a to i přesto, že se ve skladu žádná plodina "neohřeje" déle, než jeden den. Při nákupu nad 1000 Kč máte dopravu zcela ZDARMA. Kdyby náhodou nebylo něco v pořádku, Freshbedynky.cz garantují vrácení peněz.


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
* V závislosti na typu produktů zakoupených u Partnerské společnosti se mohou lišit výše odměn a marží. Informace uvedené na této webové stránce jsou z tohoto důvodu bez záruky.