19.4.2017

Bagmaster.cz - NOVÝ PARTNER SLAVIA CASHBACK PROGRAMU!

Od 19. 04. 2017 je e-shop Bagmaster.cz novou online partnerskou společností Slavia Cashback Programu, ve které můžete profitovat z Cashback a Shopping Points!

Bagmaster je tradiční český výrobce anatomických školních batohů již od roku 2002. Navrhujeme a vyvíjíme batohy pro školáky a studenty splňující náročná kritéria pro každodenní nošení školních pomůcek. Každý rok batohy přizpůsobujeme nejen aktuálním designovým trendům, ale především potřebám školáků a studentů. Batoh musí splňovat všechny požadavky na rozložení břemene takového školáka. Výběrem vhodného batohu výrazně snižujete riziko nadměrné zátěže páteře v období rychlého vývoje dětského těla. Batoh prostě musí sedět. V našem sortimentu najdete i penály, sáčky na přezůvky, láhve na pití, svačinové boxy a mnoho dalšího.

Bagmaster má své zastoupení i v Evropě. Aktuálně naše batohy nosí i školáci na Slovensku, v Polsku a v Maďarsku.

Osobní odběr a doprava pro objednávky nad 500 Kč zdarma.U partnera Bagmaster.cz nakupujte zde!

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
* V závislosti na typu produktů zakoupených u Partnerské společnosti se mohou lišit výše odměn a marží. Informace uvedené na této webové stránce jsou z tohoto důvodu bez záruky.