TAK PROFITUJETE SE SLAVIA CASHBACK CARD

Radost z nakupování je u Slavia Cashback Programu na prvním místě. A proto nabízí SK Slavia u četných Partnerských společností po celém světě těm, kdo mají v nakupování zálibu, také odpovídající nákupní možnosti.

Jaký jste Shopping typ?
Slavia Cashback Card: jedna karta, všechna odvětví, mnoho výhod
Online Shopping: využijte velkou nabídku online Partnerských společností

SLAVIA CASHBACK CARD

Tak jednoduše to funguje: předložte u pokladny dané Partnerské společnosti svou Slavia Cashback Card a hned obdržíte Cashback a Shopping Points (Nákupní body) a podpoříte současně další rozvoj SK Slavia. Je to jednoduché stejně jako s každou jinou zákaznickou kartou! Se Slavia Cashback Card obdržíte však ještě více: z každého nákupu peníze zpět, Shopping Points a také jistotu, že podporujete rozvoj svého oblíbeného klubu!
Partnerské společnosti, které akceptují Slavia Cashback Card, zjistíte kdykoli na cashback.slavia.cz. Při hledání můžete využít také funkci filtru, hledání podle Slavia Cashback Card Partnerské společnosti, a už vidíte na první pohled, kde můžete svou Slavia Cashback Card použít a přitom sbírat Cashback a Shopping Points.VAŠE SLAVIA CASHBACK CARD

Jak získáte svou Slavia Cashback Card? Máte několik možností. Když se přihlásíte svými přihlašovacími údaji na cashback.slavia.cz, máte k dispozici ve svém profilu Vaši Slavia Cashback Card, kterou si můžete kdykoli vytisknout nebo digitálně využít na vašem chytrém telefonu u Partnerských společností. Pokud jste se zaregistrovali do Slavia Cashback Programu online, bude vám po vaší registraci zaslána Slavia Cashback Card ve velikosti platební karty na adresu, kterou jste uvedli. Pokud jste použili pro registraci Slavia Cashback Card flyre, Slavia Cashback Card ve velikosti platební karty již vlastníte a můžete ji použít při nakupování. Pokud ještě nemáte flyer a chtěli byste mít k dispozici Slavia Cashback Card ve velikosti platební karty ihned po své registraci, můžete si jej kdykoli vyzvednout během otvírací doby fanshopu SK Slavia. Automaticky můžete získat Slavia Cashback Card také v případě, že získáte vstupenku na nějaký domácí zápas na stadionu, a kromě toho získáte také Cahback, Shopping Points a navíc budete podporovat svůj klub!

ONLINE SHOPPING

Na cashback.slavia.cz můžete objevit četné online Partnerské společnosti, které vám splní téměř všechna přání. Přihlaste se a hledejte ve vyhledávači pomocí funkce filtru podle Online Partnerské společnosti. Ze seznamu Partnerských společností vyberte potom jednoduše online obchod. Odměnám za Online Shopping 24/7 již nestojí nic v cestě!


Zajistěte si Cashback stejně jako Shopping Points a podporujte další rozvoj SK Slavia pohodlně po celý den z domova!

V každém případě je důležité navštívit online obchod přes odkaz na cashback.slavia.cz, abyste obdrželi dodatečně k produktům, které si vyberete, také vaše výhody a pomohli rozvoji klubu. Mnoho online obchodů nabízí kromě toho ještě speciální akce, které vám přinesou další zlevnění vašeho nákupu. Podívejte se jednoduše na menu „Deals & Akce“ na cashback.slavia.cz!

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
* V závislosti na typu produktů zakoupených u Partnerské společnosti se mohou lišit výše odměn a marží. Informace uvedené na této webové stránce jsou z tohoto důvodu bez záruky.