VAŠE NÁKUPNÍ VÝHODY SE SLAVIA CASHBACK CARD

Myslíme si, že nakupování vám má dělat radost! Proto profitujte se Slavia Cashback Programem z každého Vašeho nákupu dvojnásob a podpořte současně další rozvoj vašeho oblíbeného klubu. Slavia Cashback Program vám s Cashback, Shopping Points (Nákupní body) a podporou klubu SK Slavia nabízí zdarma četné výhody při nakupování, které v takové formě nikde jinak neobdržíte!

CASHBACK –Z KAŽDÉHO NÁKUPU PENÍZE ZPĚT*

U více než 90.000 Partnerských společností s celkem 300.000 Cashback Points, u kterých nakoupíte nebo můžete využít služby, dostanete za každý nákup peníze zpět. Nezáleží na tom, zda nakoupíte se Slavia Cashback Card nebo nakoupíte online – až 5% z vašeho nákupního obratu vám bude připsáno k dobru jako Cashback! Jakmile nasbíráte 130 CZK, Cashback Vám bude převeden na Vaše bankovní konto. Tak jednoduše dostanete za nakupování peníze zpět – pokaždé, když s námi nakoupíte! Kolik jste již nasbírali Cashback, vidíte vždy aktuálně ve vašem profilu.

Nyní nakupovat!

SHOPPING POINTS – TAKTO ŠETŘÍTE PŘI NAKUPOVÁNÍ DVOJNÁSOB!

Dodatečně ke Cashback obdržíte při nakupování se Slavia Cashback Programem také Shopping Points (Nákupní body). Tyto se sbírají na „Moje Shopping Points“ v bodě „Můj profil“ a mohou být uplatněny za Shopping Point Deals (Nabídky) Partnerských společností.

Vaše plus, když využijete Shopping Points: při nakupování obdržíte atraktivní slevy na produkty dle vašeho výběru a vaše cenová výhoda se tak značně zvyšuje. Tak šetříte při nakupování opravdu hodně peněz!

Shopping Points neobdržíte ovšem jen z vašich nákupů u Partnerských společností, nýbrž také jako odměnu za vaši aktivitu. Hned tři Shopping Points na Deals obdržíte jako dárek na uvítanou, když se zaregistrujete online pro Slavia Cashback Card. Přihlaste se tedy nejlépe hned! Kromě toho máte ještě jiné možnosti, jak nasbírat dodatečně Shopping Points. Nechte se překvapit!

Nyní najít Deals!

PŘÍKLAD:

Váš kadeřník nabízí pod „Shopping Point Deals“ na cashback.slavia.cz následující Deal: dámský střih stojí místo CZK 800,- jen CZK 480,-, když za něj uplatníte 2 Shopping Points. Vy tak ušetříte v tomto případě CZK 320,- při uplatnění Vašich Shopping Points a obdržíte za tento nákup v hodnotě CZK 480,- znovu Cashback, Shopping Points a podpoříte klub, neboť jste u jedné z Partnerských společností.


NÁŠ TIP:

Máte ještě další možnosti, jak nasbírat dodatečné Shopping Points. Nakupte během prvních 30 dní po vaší registraci nejdříve se Slavia Cashback Card u jedné Partnerské společnosti, a dostanete Shopping Point jako bonus.

PODPORA PRO SK SLAVIA

Se Slavia Cashback Card profitujete nejenom vy sami, nýbrž také SK Slavia! Každým nákupem, který učiníte se Slavia Cashback Programem, podpoříte rozvoj vašeho oblíbeného klubu s až 1% z nákupní sumy – zcela automaticky a bez dodatečných nákladů pro vás!

Díky tomu, že za vaše nákupy získáváte peníze zpět a šetříte se Shopping Points peníze, profituje vedle týmu profesionálů také množství dětí a mládeže v dorosteneckých oddílech. Zkušení trenéři a jejich tým pracují denně s mládeží, aby je dovedli mezi profesionály. Proto se konají pravidelné tréninkové kempy u nás i v zahraničí a častá je i účast na mistrovstvích a turnajích. Čím více nasbíráte Cashback a Shopping Points, tím více má z toho i další rozvoj SK Slavia!

 

* u Partnerských společností

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
* V závislosti na typu produktů zakoupených u Partnerské společnosti se mohou lišit výše odměn a marží. Informace uvedené na této webové stránce jsou z tohoto důvodu bez záruky.