NYNÍ SE ZDARMA REGISTROVAT PRO SLAVIA CASHBACK CARD

SK Slavia Vám nabízí řadu možností, jak se zdarma registrovat, a tak využít výhody Slavia Cashback Card.


JAK SE ZAREGISTRUJI?

ZDARMA SE ONLINE ZAREGISTROVAT A DOSTAT JAKO DÁREK 3 SHOPPING POINTS

Potřebujete jen vyplnit online registrační formulář a po vyplnění údaje potvrdit. Následně obdržíte aktivační e-mail, aby mohla být registrace dokončena. Okamžitě po dokončení registrace máte k dispozici ve vašem profilu na cashback.slavia.cz vaší digitální Slavia Cashback Card, kterou si můžete kdykoli vytisknout nebo použít přes váš chytrý telefon.

Pokud jste již obdrželi prostřednictvím flyeru Slavia Cashback Card ve velikosti platební karty, můžete tuto ihned po registraci propojit s Vaším účtem pod „Můj profil – Moje karty“. Pokud nemáte ještě žádnou Slavia Cashback Card, bude Vám po úplné registraci zaslána.

 

VE SLAVIA FANSHOPU NEBO PŘI NÁKUPU VSTUPENEK

Vedle online registrace máte také možnost se pro Cashback Card zaregistrovat ve Slavia fanshopu a svou kartu si odnést. To samé platí pro nákup vstupenek na stadión. Když získáte lístek na nějaký zápas, můžete se ihned zaregistrovat a obdržet Slavia Cashback Card, která slouží také jako vstupenka. Také zde obdržíte aktivační e-mail, se kterým můžete dokončit vaši registraci.


E-MAILEM NEBO POŠTOU

Pokud jste obdrželi flyer se Slavia Cashback Card a registrační formulář, můžete vyplněný formulář poslat také poštou nebo e-mailem na service.slavia spam@gohere.go cashback.net. Registrace bude pro vás provedena a Vy obdržíte aktivační e-mail. Registraci ukončíte sami pomocí kliknutí na link v e-mailu.PŘIHLÁŠENÍ JE PRO VÁS STÁLE BEZPLATNÉ.
PŘIHLAŠTĚ SE PRÁVĚ NYNÍ A ZAJISTĚTE SI VAŠE VÝHODY SE SLAVIA CASHBACK CARD!
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
* V závislosti na typu produktů zakoupených u Partnerské společnosti se mohou lišit výše odměn a marží. Informace uvedené na této webové stránce jsou z tohoto důvodu bez záruky.