NEJLEPŠÍ AKCE PRO VÁS!

Z každého nákupu peníze zpět je jen jedna možnost, jak ušetřit peníze při nakupování se Slavia Cashback Programem. S exkluzivními akcemi a Shopping Point Deals (Nabídky) partnerských společností si zajistíte vedle Cashback a Shopping Points (Nákupní body) rozmanité dodatečné možnosti slev.
EXKLUZIVNÍ AKCE

Partnerské společnosti nabízejí použitím Slavia Cashback Card průběžně exkluzivní akce. Díky tomu vám partnerské společnosti umožní dodatečně ke Cashback a Shopping Points přímo při nakupování ušetřit peníze a zároveň navíc ještě podpořit další rozvoj SK Slavia. Nejaktuálnější akce naleznete pod bodem v menu „Deals & Akce“. Tak jednoduše funguje spoření včetně Cashback a Shopping Points!

Nyní nakupovat!


AKCE PARTNERSKÝCH SPOLEČNOSTÍ

Vedle exkluzivních akcí se dozvíte v menu pod „Deals & Akce“ také vždy nejaktuálněji, jaké další akce a nabídky Partnerské společnosti nabízí. Díky tomu můžete průběžně objevovat ještě více možností, jak dodatečně ke Cashback a Shopping Points ušetřit při nakupování se Slavia Cashback Programem.

Nyní nakupovat!

Shopping Point Deals

Partnerské společnosti Vám nabízejí celou řadu možností, aby Vaše Shopping Points pro Vás měly ještě vyšší hodnotu. Neboť Vaše nasbírané Shopping Points můžete uplatnit za exkluzivní Shopping Point Deals a tím ušetřit ještě více peněz. V menu pod „Deals & Akce“ naleznete všechny aktuální Shopping Point Deals.

Nyní nakupovat!
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
* V závislosti na typu produktů zakoupených u Partnerské společnosti se mohou lišit výše odměn a marží. Informace uvedené na této webové stránce jsou z tohoto důvodu bez záruky.