Vlastník médií, vydavatel, producent a poskytovatel služeb

myWorld, s.r.o.
Evropská 2591/33e,
16000 Praha 6
Česká republika

E-Mail: service.slavia spam@gohere.go cashback.net
https://cashback.slavia.cz/cz-sk
zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze Oddíl C, vložka 54574, IČO 25609912, DIČ CZ25609912

Jednatel: Ing. ANDREA TROJANOVÁ

» Přečtěte si, prosím, také podmínky používání pro tuto webovou stránku.
Formy oslovení & Politická korektnost
Skutečnost, že výrazy pro ženský rod nejsou v těchto textech speciálně rozlišeny (např. zákaznice a zákazníci), nelze chápat jako pohrdání. Jedná se o způsob vyjadřování, který pomáhá lepší čitelnosti. Prosíme čtenářky o pochopení a doufáme, že se budou cítit osloveny stejnou měrou.
Smírčí orgán podle nařízení (EU) č. 524/2013 o řešení sporů v online spotřebitelských záležitostech: http://ec.europa.eu/consumers/odr/
Máte obecně práva na opravu, výmaz, omezení a vyjádření Vašeho nesouhlasu. V tom případě se, prosím, na nás obraťte. Pokud se domníváte, že zpracování Vašich údajů odporuje zákonu na ochranu osobních údajů, nebo byla Vaše práva spojená s ochranou osobních údajů poškozena jiným způsobem, obraťte se, prosím, na náš subjekt pověřený ochranou osobních údajů. V případě, že ani zde pro Vás nebude nalezeno akceptovatelné řešení, můžete se obrátit se svou stížností na dohledový úřad. K tomu je zodpovědný Úřad na ochranu osobních údajů v Rakousku.

Osoba zodpovědná za ochranu údajů
Peter Oskar Miller
Ungargasse 37
1030 Wien
E-mail: data.protection spam@gohere.go myworld.com

Rakouský úřad na ochranu osobních údajů
Barichgasse 40-42
1030 Wien
Telefon: +43 1 521 52 25 69
Email: dsb spam@gohere.go dsb.gv.at
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
* V závislosti na typu produktů zakoupených u Partnerské společnosti se mohou lišit výše odměn a marží. Informace uvedené na této webové stránce jsou z tohoto důvodu bez záruky.