Všeobecné

Slavia Cashback Program

Společně se svým hlavním partnerem - Lyoness - nabízí SK Slavia všem členům Slavia Cashback Programu zdarma a nezávazně možnost získat řadu výhod při nakupování a zároveň podporovat rozvoj klubu. Tak obdrží členové Slavia Cashback Programu z každého nákupu u některé z Partnerských společností až 5% Cashback a dodatečně Shopping Points (Nákupní body), které mohou uplatnit na Shopping Point Deals (Nabídky) od Partnerské společnosti. Až 1% z nákupní sumy každého nákupu půjde na rozvoj SK Slavia.
Hlavní partner SK Slavia - LYONESS - se od svého založení v roce 2003 rozvinul v jednu z největších mezinárodních nákupních komunit a v celosvětový Zákaznický věrnostní program. V souladu s mottem „Z každého nákupu peníze zpět“ profitují Lyoness členové z Cashback, pokud nakupují u Lyoness Partnerských společností. Na základě těchto dlouholetých zkušeností je Lyoness skutečným expertem v oblasti udržení zákazníka s Cashback - a to nejen v Rakousku, nýbrž i v ostatních 46 zemích po celém světě. Partnerské společnosti profitují s Lyoness, protože jsou tak častěji vyhledávány Lyoness členy. Lyoness členové profitují na druhé straně z nákupních výhod, které obdrží při každém nákupu ve formě Cashback a Shopping Points (Nákupní body). Tímto způsobem Lyoness podporuje udržení zákazníků.

Jako operátor Slavia Cashback Card přináší Lyoness do Slavia Cashback Programu právě toto obsáhlé know-how. Díky tomu mohou také fanoušci Slavie získávat Nákupní výhody a zároveň Podporovat rozvoj SK Slavia.

Obzvláště důležité je pro Lyoness také nabízet výhody tohoto Zákaznického věrnostního programu regionálním malým a středním firmám, a tak je podporovat. Proto jsou ve Slavia Cashback Programu tisíce malých a středních firem, které přijímají Slavia Cashback Card operated by Lyoness. Při každém nákupu u malé a středně velké firmy, která je zařazena ve Vyhledání obchodníka, přispívá každý člen na posílení našich místních firem.

Slavia Cashback Program operated by Lyoness má přinést fanouškům Slavie výhody a podpořit další rozvoj SK Slavia. Abychom tohoto mohli docílit v plném rozsahu, je nutné, aby účastníci uvedli některé své údaje. Tyto údaje slouží výhradně pro správné zaúčtování a přiřazení nákupních výhod a nebudou v žádném případě poskytnuty třetím osobám. Ochrana osobních údajů je u Lyoness na prvním místě.
Práci na rozvoji klubu podpoříte až 1% z nákupní sumy každého nákupu, který uskutečníte u některé z 54.000 Partnerských společností po celém světě. Budete-li si přát, můžete navíc nechat převádět svůj nasbíraný Cashback na podporu klubu, místo aby byl vyplácen na Vaše bankovní konto. Toto nastavení můžete provést ve svém Osobním profilu pod Moje výhody.
Na jedné straně podporujete úspěšné působní SK Slavia v Synot lize. Na druhé straně podporujete zároveň také velký počet dětí a mládeže v dorosteneckých oddílech, trenéry a ostatní členy týmů, účast na tréninkových kempech v tuzemsku i v zahraničí a dále také pravidelnou účast na národních a mezinárodních soutěžích.

Nákupní výhody

  1. Z každého nákupu, který uskutečníte s předložením Vaší Slavia Cashback Card nebo online u některé z 54.000 Partnerských společností po celém světě, Vám bude připsán až 5% Cashback. Od nastřádané hodnoty CZK 320,- Vám bude částka převedena na Vaše osobní bankovní konto.
  2. Dodatečně sbíráte Shopping Points (Nákupní body), které můžete opět uplatnit u Partnerských společností za atraktivní Deals (Nabídky), a tak získat dodatečnou výhodu ke svým každodenním nákupům.
  3. Z každého takto učiněného nákupu u některé z Partnerských společností připadne automaticky až 1% z vašeho obratu na podporu klubu SK Slavia.
Váš Cashback Vám bude převeden na Vaše bankovní konto zpravidla v úterý, a to za předpokladu, že jste nasbírali minimální částku Cashbacku ve výši CZK 320,- a pokud jste zadali do vašeho osobního profilu na webové stránce cashback.slavia.cz své bankovní údaje. Ve vašem osobním profilu naleznete také přehled o všech Vašich nasbíraných nákupních výhodách.
Až 5% Cashback získáte pokaždé, když nakoupíte u některé z více než 54.000 Partnerských společností. Máte dve možnosti:
  • Slavia Cashback Card: nNakoupíte u některé z Partnerských společností, která přijímá Slavia Cashback Card a kartu jednoduše ukážete při placení na pokladně. Díky tomu Vám budou připsány Vaše výhody. Partnerské společnosti, které přijímají Slavia Cashback Card, naleznete pomocí funkce hledání.
  • Online nakupování: Vyberte si ve vyhledání jednoduše online partnerskou společnost podle svého přání a klikněte na tlačítko "Nyní nakupovat online!". Poté budete přesměrováni do online shopu Partnerské společnosti a budete moci provést svůj nákup. Pokud nebudete přihlášeni na cashback.slavia.cz, budete před přesměrováním ještě vyzváni, abyste se přihlásili se svými přístupovými údaji. Důležité: Během Vašeho nákupu neopoštějte online shop Partnerské společnosti, aby Vaše výhody mohly být správně zaúčtovány.
Slavia Cashback Card funguje jako jakákoli jiná zákaznická karta. Při nákupech u Partnerských společností jednoduše předložte Slavia Cashback Card a bude Vám připsán Cashback a Shopping Points (Nákupní body a až 1% z nákupní částky půjde na podporu klubu SK Slavia.
Zajistit si nákupní výhody při online nakupování je velmi snadné. Přihlaste se na cashback.slavia.cz a ve vyhledání si najděte online Partnerskou společnost podle svého přání. Máte-li ji vybranou, klikněte na ni a na detailní stránce stiskněte tlačítko "Nyní nakupovat online!". Díky tomu budete v online shopu Partnerské společnosti přesměrováni a budete moci běžným způsobem provést svůj nákup. Důležité: Prosíme, během Vašeho nákupu neopouštějte online shop, aby Vaše výhody mohly být správně zaúčtovány.
Shopping Points (Nákupní body) získáte dodatečně k Vašemu Cashback automaticky při každém nákupu, který uskutečníte u některé Partnerské společnosti. Nasbírané Shopping Points můžete uplatnit za Shopping Point Deals (Nabídky) Partnerských společností a získat za ně velkorysé slevy.
Po přihlášení se svými přístupovými údaji na cashback.slavia.cz, přejděte v menu pod "Deals (Nabídky) & Akce" na bod "Shopping Point Deals (Nabídky)" a vyberte si Deal podle svého přání. Máte-li vybráno, klikněte na něj a získáte jeho přesný popis. Pokud si chcete Shopping Point Deal (Nabídku) zajistit, potřebuje jen kliknout na tlačítko pro uplatnění Shopping Points a Deal máte k dispozici ve svém profilu pod bodem "Moje Deals (Nabídky)". Zde si můžete Deal (Nabídku) vytisknout a vzít s sebou k Partnerské společnosti nebo Deal ukázat na místě u Partnera na Vašem chytrém telefonu a tak získat slevu.
Svůj nasbíraný Cashback, stejně jakao nasbírané Shopping Points (Nákupní body) a také Váš dosavadní příspěvek na podporu SK Slavia, si můžete kdykoli prohlédnout pod "Moje výhody".
Své nákupy a v návaznosti na ně nasbírané výhody si můžete kdykoli prohlédnout ve Vašem profilu pod "Moje nákupy".
Postaráme se, aby Vám byly nákupní výhody připsány, i když váš nákup nebyl v první fázi načten. Pokud není Váš nákup zobrazen ve Vašem přehledu nákupů pod "Moje nákupy", obraťte se s příslušnou fakturou, potvrzením objednávky a potvrzením o platbě na Slavia Cashback Card Service Hotline. Reklamace je možná nejpozději do tří měsíců od data objednání. Pozdější reklamace nemohou být ze strany online shopů akceptovány, a proto není možné ani provedení dodatečného zaúčtování.
Propojte Slavia Cashback Card jednoduše se svým účtem. Za tímto účelem jděte ve svém profilu na „Moje karty“ a klikněte na „Přidat další kartu“.

Bezplatná registrace do Slavia Cashback Programu

Klikněte jednoduše na „Bezplatně se zaregistrujte“ a vyplňte formulář. V případě, že jste Slavia Cashback Card již obdrželi, zadejte do formuláře čárový kód. Když vyplníte všechna políčka a kliknete na "Dále", obdržíte e-mail s aktivačním odkazem. Klikněte, prosím, na tento odkaz, abyste dokončili svou registraci. Pokud svou Slavia Cashback Card ještě nemáte, po dokončení registrace Vám ji zašleme zdarma domů.

Kromě toho existuje možnost registrovat se ve fanshopu SK Slavia nebo při koupi vstupenky na domácí utkání Slavie a přitom také získat Slavia Cashback Card. Také v tomto případě obdržíte aktivační e-mail, kterým svou registraci dokončíte. Pokud obdržíte Flyer (leták) se Slavia Cashback Card, můžete ho alternativně vyplnit za účelem Online registrace a vyplněný ho poslat poštou nebo e-mailem na service.slavia@cashback.net a registrace bude provedena a obdržíte aktivační e-mail.
Pokud jste se registrovali online a ještě nemáte žádnou Slavia Cashback Card, obdržíte ji několik dní po registraci poštou na adresu, kterou jste uvedli při registraci.

Pokud již máte Slavia Cashback Card, ale zapomněli jste při registraci zadat čárový kód, můžtete tuto kartu kdykoliv propojit se svým účtem. Za tímto účelem jděte ve svém profilu na „Moje karty“ a poté klikněte na „Přidat další kartu“.
To není žádný problém, protože svou Slavia Cashback Card můžete kdykoliv propojit se svým účtem. Za tímto účelem jděte ve svém profilu na „Moje karty“ a poté klikněte na „Přidat další kartu“.

Osobní údaje

Váš Cashback Vám bude převeden zpravidla každé úterý na Vaše bankovní konto - jakmile nasbíráte částku vyšší než CZK 320,-. Abychom Vám mohli Váš Cashback také převést, zkontrolujte, prosím, že jste uvedli ve svém profilu pod "Moje nastavení" své správné bankovní údaje.
SK Slavia a operátor Slavia Cashback Card - Lyoness - kladou velký důraz na ochranu Vašich údajů. Znamená to, že vaše údaje nebudou za žádným účelem předávány třetím osobám.

Online Shopping (online nakupování)

Pokud jste již registrováni ve Slavia Cashback Programu, přihlaste se se svými přihlašovacím jménem a svým heslem na http://cashback.slavia.cz. Poté naleznete ve vyhledání pod bodem v menu "Nakupovat" zúčastněné Online shopy (online obchody). Vyberte si online partnerskou společnost podle přání a klikněte na ni, abyste se dostali na detailní stránku. Tam stiskněte tlačítko "Nyní nakupovat online!" a vybraný online shop se Vám otevře. Nyní můžete uskutečnit svůj nákup, za který vám budou připsány Vaše výhody. Důležité: Prosíme, během Vašeho nákupu neopouštějte online shop, aby Vaše výhody mohly být správně zaúčtovány.
Je důležité, aby Váš počítač byl přizpůsoben pro online nakupování. Znamená to, že Váš prohlížeč a anti-spyware programy a anti-virové programy musí akceptovat cookies. Jen v případě, že jsou akceptovány cookies, je možné zaručit, že objednávky, které proběhnou přes Slavia Cashback Program, budou přiřazeny do Vašeho přehledu nákupů. Jakmile jako přihlášený návštěvník na cashback.slavia.cz kliknete na Partnerskou společnost a její webové stránky si otevřete v novém okně prohlížeče, bude ve Vašem počítači uložen cookie. Při dokončení Vaší objednávky budou informace uložené v cookie zkontrolovány ze strany online shopu a nákup Vám - jako členovi Slavia Cashback Programu - tak může být přiřazen a díky tomu můžete obdržet své nákupní výhody.
Z technického hlediska je cookie soubor, který slouží po časově omezenou dobu k archivaci informací. Lze si je představit jako textový soubor v počítači, který ukládá údaje o navštívených webových stránkách. Cookies si můžete prohlédnout a vymazat, navíc můžete ve svém počítači nastavit, jak má být s cookies zacházeno. Cookies můžete akceptovat nebo blokovat. Technika cookies tedy dovoluje uchovávat v počítači uživatele informace. Protože není k dispozici žádný přístup k datovým nosičům, musí být za tímto účelem použit prohlížeč.
V průběhu 48 hodin bude Váš nákup zobrazen ve Vašem profilu pod "Moje nákupy". Jakmile je Váš nákup při zohlednění příslušných lhůt na vrácení a termínů dodání ze strany Partnerské společnosti uzavřen, jsou Vám připsány nákupní výhody. Podle toho, jak rychle bylo zboží doručeno nebo jakou platební metodu jste použili, může celkový proces trvat v průměru 60 až 90 dní. Obecně platí: Čím rychleji je Váš nákup uzavřen, tím rychleji obdržíte své nákupní výhody.
Každý člen Slavia Cashback Programu má prostřednictvím Hledání k dispozici Partnerské společnosti ve všech zemích. Standardně je jako země nastavena Česká republika, prostřednictvím dropdown menu (šipky s výběrem dalších možností) je možné zvolit si také další země, ve kterých Partnerská společnost nabízí své prodkuty a služby. Dohody o členských výhodách však platí pouze pro země, ve kterých je online shop zalistován. Každý člen může nakupovat i v online shopu, který není v České republice zalistován - Partnerská společnost však není povinna vyplatit členské výhody vyplývající z nákupu. Informace: Takovýto nákup činíte na vlastní riziko. Získání členských výhod za Vaše nákupy není v případě nenačteného nákupu u zahraniční Partnerské společnosti možné. Proto Vám doporučujeme nakupovat jen u Online shopů, které jsou v České republice zalistované.
Prosíme, dbejte vždy na to, za jakých podmínek (platnost, minimální hodnota objednávky atd.) lze kód poukázky použít. Tyto podmínky se Vám zobrazí, kliknete-li na Kód poukázky. Vždy se, prosíme, ujistěte, že před tím, než uzavřet nákup, se zřetelně zobrazí odečtení hodnoty Kódu poukákzy od částky Vašeho nákupu. Slevu nelze odečíst dodatečně. Použijete-li "externí" Kódy poukázek - například nabídky z Newsletteru Partnerské společnosti - může dojít ke ztrátě spojení se Slavia Cashback Programem a nebude možné přiřadit Váš nákup k Vašemu ID. Nezávisle na tom není Partnerská společnost povinna při použití takovéhoto Kódu poukázek vylácet členské výhody, které z nákupu vyplývají.

Kontakt

Všechny způsoby, kterými nás můžete kontaktovat, naleznete na stránce "Kontakty".
Znáte-li nějakou firmu, kteru byste rádi zařadili jako součást Slavia Cashback Programu, rádi se na Váš návrh podíváme. Prosíme, zašlete nám svůj návrh na makeawish.slavia@cashback.net.
Máme radost z každé společnosti, která chce být jako Partnerská společnost součástí Slavia Cashback Programu. O přijímání nových Partnerských společností se stará operátor Slavia Cashback Programu, hlavní partner Slavie - společnost Lyoness. Přihlásit se jako Partnerská společnost je možné na cashback-solutions.com.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
* V závislosti na typu produktů zakoupených u Partnerské společnosti se mohou lišit výše odměn a marží. Informace uvedené na této webové stránce jsou z tohoto důvodu bez záruky.