Cashback & Shopping Points

 • 2% + 1 Malé spotřebiče za 100 EUR nákup
 • 1% + 1 Velké spotřebiče, Péče o tělo a zdraví, Příslušenství za 100 EUR nákup
 • 0,09 EUR + 0,01 Ostatní kategorie - za nákup v hodnotě 20-50 €
 • 0,24 EUR + 0,03 Ostatní kategorie - za nákup v hodnotě 50-100€
 • 0,48 EUR + 0,07 Ostatní kategorie - za nákup v hodnotě nad 100€
 • Akceptováno Online nakupování

Kontakt

 • Kontakt
  Tel: +420 233 313 017
  Fax: +420 220 511 226
 • Důležité!
  Před nákupem zkontrolujte, prosím, že má Váš prohlížeč správně nastavené Cookie . Všechny další důležité informace k tématu online nakupování naleznete v FAQs !
 • ID obchodníka
  409000853

Podmínky


Členskou výhodu nelze získat při nákupů produktů z kategorie Dílna, zahrada, auto moto.

Berte prosím na vědomí, že pokud bude uplatněna zaměstnanecká sleva nebo VIP cena, welcome kód, slevové kódy poskytované z jiných, než Cashback World zdrojů mohou nastat problémy při načítání Členských výhod. Proto doporučujeme nevyužívat jiné než Cashback World slevové kupony. Kombinace načtení slevy prodejce a Členské výhody je na uvážení prodejce.

U této Partnerské společnosti bude jako základ pro výpočet Vašich nákupních výhod použita hodnota nákupu bez DPH, protože to představuje standardní odměnu u této Partnerské společnosti.

Popis

OSTATNÍ KATEGORIÍ se rozumí: Herní zóna, Televize, audio, video, Foto a kamery, Notebooky a IT technika, Telefony a navigace, Elektromobilita, Chytré produkty

 

DATART je přední maloobchodní prodejce zaměřený na spotřební elektroniku.

Na českém a slovenském trhu působíme již od roku 1990 a za tuto dobu jsme si získali mnoho spokojených zákazníků, kteří nás vyhledávají kvůli kvalitnímu zboží za nejlepší ceny a také díky bohaté nabídce služeb. V našich prodejnách a e-shopu najdete široký sortiment spotřební elektroniky, zejména domácí spotřebiče, audio, video, PC a telekomunikační techniku včetně příslušenství, ale také produkty elektromobility (koloběžky, hoverboardy, jednokolky apod.) a herní zóny (playstation, nintendo herní počítače aj.). Vedle elektra nabízíme služby, které jinde nenajdete – jen namátkou jmenujme naší velmi oblíbenou Datart dopravu, pojištění prodloužené záruky, pojištění výrobků či ekologickou likvidaci starých spotřebičů a přívětivý záruční a pozáruční servis. Veškeré zboží si také můžete vyzvednout na více než 90 prodejnách po celé České republice.

Nemůžete najít svůj nákup u Datart.cz?

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
* V závislosti na typu produktů zakoupených u Partnerské společnosti se mohou lišit výše odměn a marží. Informace uvedené na této webové stránce jsou z tohoto důvodu bez záruky.