happyhairshop.cz

Cashback & Shopping Points

 • 2% + 2,5 za 100 EUR nákup
 • Akceptováno Online nakupování

Kontakt

 • Kontakt
  Tel: +420 233 313 017
  Fax: +420 220 511 226
 • Důležité!
  Před nákupem zkontrolujte, prosím, že má Váš prohlížeč správně nastavené Cookie . Všechny další důležité informace k tématu online nakupování naleznete v FAQs !
 • ID obchodníka
  409000727

Podmínky

U této Partnerské společnosti bude jako základ pro výpočet Vašich nákupních výhod použita hodnota nákupu bez DPH, protože to představuje standardní odměnu u této Partnerské společnosti.

Popis

HappyHairShop.cz je unikátním e-obchodním domem přidruženým k oblíbené stránce virtuálního kadeřníka HappyHair, projektu, který vznikl v roce 2008 a oslovil víc než 1.900.000 uživatelů na celém světě. Unikátnost HappyHairShopu spočívá v interaktivitě a zejména v možnosti vyzkoušení si výrobku předem na vlastní fotografii. Všem návštěvníkům našeho e-obchodního domu nabízíme různé druhy produktů jako barevné a crazy čočky, kosmetiku na speciální efekty, clip-in vlasy, ofiny, z nichž většina se nachází na skladě.

Nezanedbatelnou výhodou je osobní a lidský přístup našeho personálu.

 

Nemůžete najít svůj nákup u happyhairshop.cz?

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
* V závislosti na typu produktů zakoupených u Partnerské společnosti se mohou lišit výše odměn a marží. Informace uvedené na této webové stránce jsou z tohoto důvodu bez záruky.