Vyprodejpovleceni.cz

Cashback & Shopping Points

 • 2% + 1 za 100 EUR nákup
 • Akceptováno Online nakupování

Kontakt

 • Kontakt
  Tel: +420 233 313 017
  Fax: +420 220 511 226
 • Důležité!
  Před nákupem zkontrolujte, prosím, že má Váš prohlížeč správně nastavené Cookie . Všechny další důležité informace k tématu online nakupování naleznete v FAQs !
 • ID obchodníka
  409000691

Podmínky

U této Partnerské společnosti bude jako základ pro výpočet Vašich nákupních výhod použita hodnota nákupu bez DPH, protože to představuje standardní odměnu u této Partnerské společnosti.

Popis

Výprodej Povlečení je specializovaný e-shop, který nabízí kompletní sortiment do ložnice. Najdete zde všechno od nádherných povlečení české i zahraniční výroby po kvalitní postele. Většina povlečení je vyrobená speciálně pro náš obchod s exkluzivitou pro daný vzor. Zakládáme si na bohaté nabídce vzorů v kombinaci s každým oblíbeným materiálem.

Nemůžete najít svůj nákup u Vyprodejpovleceni.cz?

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
* V závislosti na typu produktů zakoupených u Partnerské společnosti se mohou lišit výše odměn a marží. Informace uvedené na této webové stránce jsou z tohoto důvodu bez záruky.