VOBIA - západoevropská drogerie

Cashback & Shopping Points

 • 2% + 1,5 za 3200 CZK nákup
 • Akceptováno Online nakupování

Kontakt

 • Kontakt
  Tel: +420 233 313 017
  Fax: +420 220 511 226
 • Důležité!
  Před nákupem zkontrolujte, prosím, že má Váš prohlížeč správně nastavené Cookie . Všechny další důležité informace k tématu online nakupování naleznete v FAQs !
 • ID obchodníka
  409000429

Podmínky


POZOR: Členská výhoda nezahrnuje cenu za dopravu. U této Partnerské společnosti bude jako základ pro výpočet Vašich nákupních výhod použita hodnota nákupu bez DPH, protože to představuje standardní odměnu u této Partnerské společnosti.

Popis

Dovážíme pro Vás vysoce kvalitní přípravky z Itálie, Německa, Belgie, Holandska a dalších zemí. Nabízíme velký výběr pracích prášku, pracích gelů, aviváží, čisticích prostředků. Dále také nabízíme velký výběr kosmetických přípravků. 
 
Kvalitní drogerie dovezená ze zahraničí značky - Persil, Lenor Dasch, Felce Azzurra, Dixan , Winnis a mnoho dalších.
Vyzkoušejte vysokou kvalitu výrobků za rozumnou cenu.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
* V závislosti na typu produktů zakoupených u Partnerské společnosti se mohou lišit výše odměn a marží. Informace uvedené na této webové stránce jsou z tohoto důvodu bez záruky.