Electronic star

Cashback & Shopping Points

 • 1% + 1 za 100 EUR nákup
 • Akceptováno Online nakupování

Kontakt

 • Kontakt
  Tel: +420 233 313 017
  Fax: +420 220 511 226
 • Důležité!
  Před nákupem zkontrolujte, prosím, že má Váš prohlížeč správně nastavené Cookie . Všechny další důležité informace k tématu online nakupování naleznete v FAQs !
 • ID obchodníka
  409000382

Podmínky

U této Partnerské společnosti bude jako základ pro výpočet Vašich nákupních výhod použita hodnota nákupu bez DPH, protože to představuje standardní odměnu u této Partnerské společnosti.

Popis

E-shop Electronic star byl založen v roce 2005. Jako nově založená společnost jsme viděli příležitost na trhu a zahájili naši činnost s jedním jasným cílem: dokázat, že je možné nabídnout celou řadu vynikajících produktů za ceny, které si každý může dovolit. Věříme, že různá zařízení nemusí být drahá, a proto jsme hrdí na to, že našim zákazníkům poskytujeme vysoce kvalitní výrobky za bezkonkurenčně nízké ceny.

Nemůžete najít svůj nákup u Electronic star?

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
* V závislosti na typu produktů zakoupených u Partnerské společnosti se mohou lišit výše odměn a marží. Informace uvedené na této webové stránce jsou z tohoto důvodu bez záruky.