Allegria Firma na zážitky

Cashback & Shopping Points

 • 2% + 1 za 3200 CZK nákup
 • Akceptováno Online nakupování

Kontakt

 • Kontakt
  Tel: +420 233 313 017
  Fax: +420 220 511 226
 • Důležité!
  Před nákupem zkontrolujte, prosím, že má Váš prohlížeč správně nastavené Cookie . Všechny další důležité informace k tématu online nakupování naleznete v FAQs !
 • ID obchodníka
  409000323

Podmínky

U této Partnerské společnosti bude jako základ pro výpočet Vašich nákupních výhod použita hodnota nákupu bez DPH, protože to představuje standardní odměnu u této Partnerské společnosti.

Popis

Získali jsme celou řadu ocenění: například Objev Marketéra roku, Začínající podnikatel Ernst&Young, finalista Podnikatele roku a další. Každé nám samozřejmě udělalo velikou radost – stejně jako v roce 2014 získaný zlatý status na portálu Heuréka.cz.

V roce 2008 jsme se potkali s našimi současnými investory a společníky. Do té doby jsme o investice neměli zájem, ale s nimi to bylo velmi příjemné a plodné setkání. Mediální skupina Media Bohemia nám mohla nabídnout pro nás do té doby neuvěřitelný marketingový prostor v jejich rádiích a navíc jsme si s Danielem Sedláčkem a Janem Neumanem sedli i po lidské stránce a začali tvořit další etapu společnosti Allegria – Firma na zážitky. Neměli jsme pochyb, že to je další velký zlom v historii firmy.

Od té doby jsme prošli značným vývojem - v současné době nabízíme přibližně 1000 zážitků, zaměstnáváme 20 lidí, máme dva prodejní stánky a za histori máme již téměř 250 000 spokojených zákazníků.

Nemůžete najít svůj nákup u Allegria Firma na zážitky?

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
* V závislosti na typu produktů zakoupených u Partnerské společnosti se mohou lišit výše odměn a marží. Informace uvedené na této webové stránce jsou z tohoto důvodu bez záruky.