Cashback & Shopping Points

 • 5% + 15 Creative a Acrobat/Document Cloud měsíční/roční předplatné (měsíční platby) Stock Mini Sub za 3200 CZK nákup
 • 3% + 2,5 Creative a Acrobat/Document Cloud roční předplatné (jednorázová platba) Single Stock Image za 3200 CZK nákup
 • 39 CZK + 0,18 Adobe Stock měsíční/roční předplatné (měsíční platby)
 • Akceptováno Online nakupování

Kontakt

 • Kontakt
  Tel: +420 233 313 017
  Fax: +420 220 511 226
 • Důležité!
  Před nákupem zkontrolujte, prosím, že má Váš prohlížeč správně nastavené Cookie . Všechny další důležité informace k tématu online nakupování naleznete v FAQs !
 • ID obchodníka
  409000289

Podmínky


POZOR: Vezměte prosím na vědomí, že Členská výhoda se nevztahuje na produkt "White Glove". U této Partnerské společnosti bude jako základ pro výpočet Vašich nákupních výhod použita hodnota nákupu bez DPH, protože to představuje standardní odměnu u této Partnerské společnosti.

Popis

Ponořte se do navrhování uživatelských prostředí a tvorby 3D kompozic. Vyšperkujte grafiku pro sociální sítě. Objevte snadné způsoby úprav a sdílení fotografií. Využívejte všechny nové aplikace a funkce ve službě Creative Cloud a projevte v roce 2018 svou kreativitu dosud nevídaným způsobem.

 

ADOBE CREATIVE CLOUD

Ponořte se do navrhování uživatelských prostředí a tvorby 3D kompozic. Vyšperkujte grafiku pro sociální sítě. Objevte snadné způsoby úprav a sdílení fotografií. Využívejte všechny nové aplikace a funkce ve službě Creative Cloud a projevte v roce 2018 svou kreativitu dosud nevídaným způsobem.

Se službou Creative Cloud získáte úplnou sadu počítačových i mobilních aplikací Adobe, od prověřené klasiky, jako je Photoshop CC, po novou generaci nástrojů, jako například Adobe XD CC. Integrované šablony vám usnadní zahájení vašich návrhů a díky podrobným výukovým lekcím rychle zvládnete a zdokonalíte potřebné dovednosti. Najdete zde vše, co potřebujete k získání inspirace, tvorbě a spolupráci. 

 

ADOBE STOCK

Ve službě Adobe Stock můžete najít nepřeberné množství obrázků, fotografií, grafik, vektorů, videí, ilustrací, šablon, 3D datových zdrojů, redakčních datových zdrojů a vysoce kvalitního prémiového obsahu, vše bez licenčních poplatků. Zkuste to ještě dnes, nic tím neriskujete.
Adobe Stock Vám nabízí více než 60 milionů obrázků, grafik, videí, 3D objektů. Šablony na weby, tisk, mobil a další, můžete přeskočit nastavování a ponořit se hned do svých návrhů.           

   
ADOBE DOCUMENT CLOUD

Propojte komplexní soubory PDF a uživatelsky přívětivé elektronické podpisy. S návratností investic 3,8x. Ušetřete 50 hodin na osobu za rok. Shromažďujte podepsané dokumenty 21x rychleji. Pozdvihněte svou firmu na další úroveň se spolehlivými nástroji od společnosti Adobe.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
* V závislosti na typu produktů zakoupených u Partnerské společnosti se mohou lišit výše odměn a marží. Informace uvedené na této webové stránce jsou z tohoto důvodu bez záruky.