potreby-lovecke.cz

Cashback & Shopping Points

 • 2% + 1,5 za 3200 CZK nákup
 • Akceptováno Online nakupování

Kontakt

 • Kontakt
  Tel: +420 233 313 017
  Fax: +420 220 511 226
 • Důležité!
  Před nákupem zkontrolujte, prosím, že má Váš prohlížeč správně nastavené Cookie . Všechny další důležité informace k tématu online nakupování naleznete v FAQs !
 • ID obchodníka
  409000244

Podmínky


Načítání Lyoness výhod se nevztahuje na tyto kategorie zboží: střelivo a zbraně

Pro výpočet Vašich Lyoness výhod bude použita hodnota zboží bez spedičních nákladů.
U této Partnerské společnosti bude jako základ pro výpočet Vašich nákupních výhod použita hodnota nákupu bez DPH, protože to představuje standardní odměnu u této Partnerské společnosti.

Popis

V e-shopu si na své přijde každý, kdo si rád vyrazí do přírody. Kompletní výbavu naleznou hlavně myslivci a to jak páni, tak i dámy. Zákazníci si zde kromě typicky „zeleného“ oblečení mohou zakoupit i outdoorové oblečení značky Warmpeace. Chovatelům psů nabízíme kynologické pomůcky. Vyberou si u nás i sportovní střelci. Na skladě máme lovecké i sportovní střelivo a na objednání u nás koupíte i zbraně, dalekohledy a pod.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
* V závislosti na typu produktů zakoupených u Partnerské společnosti se mohou lišit výše odměn a marží. Informace uvedené na této webové stránce jsou z tohoto důvodu bez záruky.