Cashback & Shopping Points

 • 3% + 2,5 za 100 EUR nákup
 • Akceptováno Online nakupování

Kontakt

 • Kontakt
  Tel: +420 233 313 017
  Fax: +420 220 511 226
 • Důležité!
  Před nákupem zkontrolujte, prosím, že má Váš prohlížeč správně nastavené Cookie . Všechny další důležité informace k tématu online nakupování naleznete v FAQs !
 • ID obchodníka
  409000173

Podmínky


POZOR: Na uvedené kategorie nejsou poskytovány členské výhody „Kojenecká mléka", "Jednorázové pleny", "Počáteční mléčná výživa", "Ovocné přesnídávky", " LEGO Technic/Minecraft/NINJAGO/SUPER HEROES/City/Juniors/Speed Champions/Disney Princess/Creator/DUPLO/NEXO KNIGHTS/Elves/BATMAN MOVIE/Classic/Friends/Chima/Star Wars/Architecture", "Plenkové kalhotky", "Speciální výživa", "Zeleninové příkrmy", "Masozeleninové příkrmy", "Nemléčné kaše", "Pokračovací mléčná výživa", "Tekuté mléčné kaše", "Mléčné kaše" U této Partnerské společnosti bude jako základ pro výpočet Vašich nákupních výhod použita hodnota nákupu bez DPH, protože to představuje standardní odměnu u této Partnerské společnosti.

Popis

Prodeti.cz je online nákupní klub pro maminky a děti, kde najdete dětské oblečení a obuv, hračky, hry, plenky, dětskou výživu a široký sortiment kojeneckých potřeb.

Každý den přinášíme nové, časově omezené nabídky módníh, ečení, pomůcek nebo hraček pro děti a maminky. Hledáme pro vás výhodné nákupy kvalitních značek z celého světa.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
* V závislosti na typu produktů zakoupených u Partnerské společnosti se mohou lišit výše odměn a marží. Informace uvedené na této webové stránce jsou z tohoto důvodu bez záruky.