VAŠE OPTIKA

Cashback & Shopping Points

  • 3% + 4 8 - Brýle, Kontaktní čočky, Optik & Naslouchátka za 3200 CZK nákup
  • 2% + 1 AKCE za 3200 CZK nákup
  • Akceptováno Cashback Card B2B

Kontakt

Podmínky

Popis

Vaše Optika je síť maloobchodních prodejen očních optik po celé České republice, kterou jsme založili již v roce 2008 a po celou dobu své existence je plně českou společností. Dnes již můžeme s klidným svědomím prohlásit, že se nám společnými silami a díky našim zákazníkům, podařilo vybudovat stabilní a zároveň dynamicky se rozvíjejíci společnost, která v tuto chvíli provozuje své provozovny na celém území České republiky.
Hlavním cílem Vaší Optiky je kvalifikovaně pomáhat zákazníkům v péči o jejich zrak, zvyšovat kvalitu nabídky zboží a služeb, celkové úrovně obsluhy a přístupu k našim zákazníkům a tím si udržet jejich přízeň. Abychom mohli tyto cíle splnit, vybudovali jsme nejen kvalitní zázemí, ale i celý systém kontrol a postupů tak, aby naši zákazníci odcházeli vždy perfektně obslouženi a spokojeni.
K očím našich zákazníků se chováme, jako by to byly oči naše vlastní a vždy hledáme nejlepší řešení k maximální spokojenosti všech zákazníků.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
* V závislosti na typu produktů zakoupených u Partnerské společnosti se mohou lišit výše odměn a marží. Informace uvedené na této webové stránce jsou z tohoto důvodu bez záruky.