Optika Doubrava

Cashback & Shopping Points

  • 3% + 2,5 za 3200 CZK nákup
  • Akceptováno Cashback Card B2B

Kontakt

Popis

V Oční Optice Doubrava nabízíme komplexní služby v oblasti optiky více než 8 let. Součástí našich optik je nestátní zdravotnické zařízení "optometrie", kde pomocí moderních přístrojů a precizním postupu vyšetření dokážeme určit nejvhodnější korekci pro Vaše oči. Takové měření provádí vždy Optometrista, který má vysokoškolské vzdělání a je odborníkem ve zdravotnictví pro měření zraku a aplikaci kontaktních čoček. Posláním a vizí Oční Optiky Doubrava je otevřený a přátelský přístupu k zákazníkovi, nabídka kvalitního a prověřeného zboží za výhodnou cenu, poskytování vysoké kvality služeb a prodávaných produktů. Od počátku naší činnosti jsme se soustředili především na spokojenost zákazníka a dělali vše pro to, aby se k nám každý rád vracel. S hrdostí můžu říci, že se nám náš cíl daří naplňovat. Každým dnem se snažíme naše služby i nabídku vylepšovat. Za vším, čeho jsme dosáhli, vidíte každodenní práci a vášeň pro to co děláme. Rádi měníme váš pohled na svět.
Těšíme se na Vaši návštěvu

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
* V závislosti na typu produktů zakoupených u Partnerské společnosti se mohou lišit výše odměn a marží. Informace uvedené na této webové stránce jsou z tohoto důvodu bez záruky.