Zákony BOHATSTVÍ?!

Cashback & Shopping Points

  • 3% + 4 za 3200 CZK nákup
  • Akceptováno Cashback Card B2B

Kontakt

Popis

Po vstupu do VIP klubu získáte IHNED na ruku a bez řečí 165 videí, pracovních sešitů, MP3 nahrávek, přesných How to návodů, webinářů, podcastů. Krok za krokem Vás provedeme tématy od ZVYŠOVÁNÍ sebevědomí až k NÁSOBENÍ PŘÍJMŮ a BUDOVÁNÍ PROSPERITY.

Spolupráci bereme vážně. A dlouhodobě. Proto jsme pro vás připravili slevový systém u našich partnerů, kteří již ve svém oboru USPĚLI! (TAK JAKO VY V BUDOUCNU!) Nejenomže šetříte peníze, zároveň ovšem nakupujete jenom ty nejkvalitnější věci, oblečení, pohonné látky, techniku či vybavení do bytu. 

Dost bylo nekonečných začátků a hledání Kamene mudrců... Máme pro Vás jasnou mapu k úspěchu ve Vašem oboru! Pokud řešíte neodkladný problém nebo si nevíte rady, stačí se nás kdykoliv obrátit. Vše společně vyřešíme. Zažijte živou atmosféru s dalšími členy, podporu a zájem v klubu 24 hodin denně. Jsme rodina, proto si pomáháme.

Chceme Vám usnadnit život. Proto sledujeme moderní trandy a nástroje, které podporují Vaší osobní i pracovní pohodu. Vše jsme testovali přes 7 LET v našem milionovém podnikání. Ať už jako podnikatelé či s našimi zaměstnanci. Jak používat sociální sítě, webové stránky či různé vychytávky? Vaše okolí vás začne doslova hltat!

Řešíte web? Online marketing? Prodeje? Vaší stávající práci? Peníze? Růst? Šéfa či klienty? Brali byste mít všechny odpovědi na JEDNOM MÍSTĚ od člověka, který ví, jak na to? Nebaví vás furt hledat v kupce sena ty nejpovolanější? U nás se prostě ptáte. To my určíme, kterému z našich koučů otázka náleží. A ten se s vámi v cuku letu spojít a pomůžem vám. Splnil se Vám právě sen? Klub sny realizuje.

Skvělý doplňek k Vašemu stávajícímu podnikání či práci. Parťák na cestách. I nejlepší rádce v krizových situacích. To vše je klub! Už nebudete přicházet o další velké zakázky, zbytečně chybovat v práci či ohrožovat své blízké experimenty ve vašem oboru! Už dost stresu, NESTÍHÁNÍ a pocitu, že nejste ve své kůži. Půjdete s hlavou vzhůru. Bohatší než obvykle. 

Jinde si za osobní setkání musíte připlatit či dokoupit dražší členství... U nás nikoliv. Potkáte se s dalšími ÚŽASNÝMI členy klubu, vyměníte vizitky, propojíte své podnikání či zkušenosti. Na akce zveme i naše VIP obchodní partnery, celebrity či zahraniční hosty. Vše plánujeme dopředu. Zařizujeme nadupaný RAUT i PROGRAM. Po těchto DVOU (1x ZIMA/ 1x LÉTO) celodenních akcích nebudete moci usnout 🙂

Protože spolupracujeme s celebritami českého a slovenského showbyznysu a hodláme předat jejich recept na úspěch i Vám. 
Jaký je jejich recept? Co udělali jinak? Jsou opravdu tak odlišní? Odpověď je ne. Oni nejsou o nic lepší ani talentovanější než Vy. Nenarodili se s přirozeným darem, který si vyslouží jenom málokdo. Jejich tajemstvím je jedna jediná věc, jedno jediné slovo. A tím je Vytrvalost. Cože? A nic víc? Počkejte...za tímhle nenápadným slovem se totiž skrývá úžasný postup, který jsme pro Vás sepsali a natočili. Váš tajný recept, jak se dotknout hvězd. 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
* V závislosti na typu produktů zakoupených u Partnerské společnosti se mohou lišit výše odměn a marží. Informace uvedené na této webové stránce jsou z tohoto důvodu bez záruky.