U ROHLÍČKU

Cashback & Shopping Points

 • 2% + 1,5 za 3200 CZK nákup
 • Akceptováno Cashback Card B2B

Kontakt

 • Otevírací doba
  pondělí - pátek 6:00 - 18:00
 • Kontakt
  Oldřiška Kloudová
  +420 606 687 390
 • ID obchodníka
  405808
 • Vyzvednutí karty (Card Pick Up)
  U této Partnerské společnosti si můžete zajistit Cashback Card ve velikosti platební karty.

Popis

Velkou předností našeho pekařství je, že nabízíme vždy čerstvé pečivo vyráběné dle tradičních receptur a surovin od regionálních pekařů. Nejedná se o pečivo, které je několik měsíců jako polotovar zmražené, poté rozpečené a pak se tvářící jako čerstvé, tak jako ve většině supermarketů. Dále nabízíme chlebíčky, zákusky i s oceněním regionální potravina a jiné dobroty. Nejenom pro vaše dítka máme velmi pestrý výběr medových perníků z malovýroby  ručně zdobených a plněných kvalitní marmeládou. Díky flexibilitě malovýroby vám na zakázku připraví i perník podle vašeho návrhu, případně připraví dort pro slavnostní příležitosti. Vaši oblíbenou kávu si můžete vychutnat při posezení v příjemném prostředí naší prodejny. Na Vánoční svátky nabízíme možnost objednání vánočního cukroví, vánoček a štol. Pro velikonoční svátky si lze objednat velikonočního beránka, mazanec a perníčky.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
* V závislosti na typu produktů zakoupených u Partnerské společnosti se mohou lišit výše odměn a marží. Informace uvedené na této webové stránce jsou z tohoto důvodu bez záruky.