Vinotéka U milenky

Cashback & Shopping Points

  • 2% + 2,5 za 3200 CZK nákup
  • Akceptováno Cashback Card B2B

Kontakt

Popis

Specializujeme se na prodej vína. Lahvová vína nabízíme především z vinařské oblasti Morava, sudová pak z celého světa. V naší nabídce naleznete jak vína sudová, tak vína lahvová, jakostní, přívlastková, ledová i slámová. Samozřejmě zde koupíte i jiné alkoholické nápoje jako je např. medovina nebo nezbytný všelék slivovice, lahvové pivo a nealkoholické nápoje včetně balené vody. Našim zákazníkům na přání natočíme i vodu z kohoutku.
Ve vinotéce si můžete příjemně posedět ve stavebně oddělené kuřácké nebo nekuřácké části a pro zpříjemnění posezení lze po dohodě preludovat i na pianinu.
Široký servis, od poradenství při výběru vína přes degustace, soukromé a firemní akce s občerstvením nebo na Vaše přání třeba i s bohatým rautem je samozřejmostí.
Firemní filosofií je nejen velmi dobrá kvalita vína, ale i příjemné prostředí a v neposlední řadě snesitelná cena.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
* V závislosti na typu produktů zakoupených u Partnerské společnosti se mohou lišit výše odměn a marží. Informace uvedené na této webové stránce jsou z tohoto důvodu bez záruky.