Hotel Cvilín Krnov

Cashback & Shopping Points

  • 4% + 4 za 3200 CZK nákup
  • Akceptováno Cashback Card B2B

Kontakt

Popis

ODHALTE KOUZLO JESENÍKŮ v moderně a útulně vybavených pokojích Hotelu Cvilín poskytujeme ubytování s výhledem na panorama Jeseníků, město Krnov a jeho široké okolí.Oblast jesenického podhůří a Jeseníků má za sebou velmi bohatou historii, sahající hlukobo do pravěku. Jeseníky představují úzké lesní cesty vinoucí se do kopců nebo údolí, potůčky s křišťálovou vodou, vodopády, nádherné výhledy do krajiny a nekonečné pastviny a lesy.Město Krnov ležící na úpatí Hrubého Jeseníku dělí od vysílače na Pradědu (1492 m n. m.) pouze 50 kilometrů. Je tedy ideálním místem pro návštěvu tohoto symbolu Jeseníků. Skvělá dostupnost je zajištěna i autobusovými spoji jak v létě, tak i v zimě

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
* V závislosti na typu produktů zakoupených u Partnerské společnosti se mohou lišit výše odměn a marží. Informace uvedené na této webové stránce jsou z tohoto důvodu bez záruky.