Čwachták fest

Cashback & Shopping Points

  • 3% + 4 70 - Vstupenky za 3200 CZK nákup
  • 1% + 1 Ticketportál-vstupenky za 3200 CZK nákup
  • Akceptováno Cashback Card B2B

Kontakt

Podmínky


Na vstupenky zakoupené na místě v den konání festivalu, objednané přes facebook, nebo přes web obchodníka poskytujeme výhodu 3% CB + 4% SP.

Na vstupenky zakoupené přes Ticketportál poskytujeme výhodu 1% CB + 1% SP.

Popis

Již šestý ročník ověřeného letního festivalu, který se koná 22.7. 2017 v krásném areálu koupaliště v Třemošnici plný zábavy, dobrého jídla, pití a hlavně skvělé muziky. Pořadatelé si pro vás letos připravili nabušenou 1. STAGE: ARAKAIN, MŇÁGA A ŽĎORP, ŽÁDNEJ STRES, ZakázanÝovoce a další. Na 2.STAGE nebude ani letos chybět: RAMNBAJSS SOUND SYSTEM a jejich speciální hosté W23 AKA WILDA PANDA, DR KARY, MR COCOMAN, MESSENJAH a COLLECTIV.


Na vstupenky zakoupené na místě v den konání festivalu, objednané přes facebook, nebo přes web obchodníka poskytujeme výhodu 3% CB + 4% SP. Na vstupenky zakoupené přes Ticketportál poskytujeme výhodu 1% CB + 1% SP.


Do areálu je přísný zákaz vstupu psů a vnášení skleněných předmětů !!! Jedná se skutečně o areál koupaliště, který využívají návštevníci plaveckého bazénu. Nemůže se proto stát, aby někdo šláp do zvířecího exkrementu, či si rozřízl nohu o rozbitou lahev. 
Do areálu se nesmí vnášet vlastní nápoje a potraviny s vyjímkou u kojenců a malých dětí (speciální strava, dětské mléko apod.) - vše ostatní Vám bude u vstupu zabaveno!

Víme že je to nepříjemné ale veškerá zavazadla musíme prohlédnout a eliminovat porušení zákazu.
 
Návštevníci mohou využívat jen ohraničený areál, je zakázáno přelézat či dokonce demolovat mobilní ploty !!!
 
V areálu jsou pro Vás zařízene toalety - prosím, neznačkujte vše okolo !!!
  

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
* V závislosti na typu produktů zakoupených u Partnerské společnosti se mohou lišit výše odměn a marží. Informace uvedené na této webové stránce jsou z tohoto důvodu bez záruky.