Cestovní agentura Mibentravel

Cashback & Shopping Points

  • 3% + 4 54 - Cestovní kancelář za 3200 CZK nákup
  • 2% + 1,5 ZÁJEZDY JINÝCH TOUROPERÁTORŮ za 3200 CZK nákup
  • Akceptováno Cashback Card B2B

Kontakt

Popis


 

Jsme cestovní agentura zabývající se prodejem zájezdů snad všech touroperátorů. Zároveň pořádáme jednodenní výlety či zájezdy pro kolektivy. V naší nabídce najdete pobyty v ČR i na Slovensku, pobytové i poznávací zájezdy do celého světa. Pokud nechcete prohledávat katalogy či weby, tak nám napište email s požadavkem a my vám uděláme konkrétní nabídku. Vydáváme také vlastní dárkové poukazy na hodnotu či zájezd, který si sami určíte.
Dále nabízíme průvodcovské služby v češtině a angličtině. Přijede vám obchodní partner, chcete mu ukázat Prahu a nevíte si moc rady? My se o něj postaráme.
Ke každému zájezdu od nás kromě cashbacku obdržíte ještě hodnotný DÁREK.
Jsme taková jiná cestovní agentura - docházíme i za Vámi - nemáte čas a nechcete vše vyřizovat po emailu? Po Praze za Vámi dojedeme - ráno, v poledne, večer, domů, do práce, do hospody. Přivezeme katalogy, cestovní smlouvy, materiály.

Lyoness výhoda se poskytuje jen z rezervací po emailu, telefonu nebo osobní návštěvě. Neposkytuje se při online rezervaci a zaplacení přes webové stránky - může jít o partnerský web s jinými podmínkami.
Lyoness výhoda se počítá ze základní ceny po odečtení slev, bez příplatků.


Lyoness výhoda 3%+4 SP je na prodej vlastního produktu. Na zájezdy jiných touroperátorů (přeprodávané zájezdy) je Lyoness výhoda snížena 2% + 1,5 SP.

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
* V závislosti na typu produktů zakoupených u Partnerské společnosti se mohou lišit výše odměn a marží. Informace uvedené na této webové stránce jsou z tohoto důvodu bez záruky.