Optika Jiří Bíma

Cashback & Shopping Points

  • 3% + 2,5 za 3200 CZK nákup
  • Akceptováno Cashback Card B2B

Kontakt

Popis

Oční optika, optometrista Jiří Bíma, to je více jak 20 let zkušeností v oboru. Kvalita, servis, spokojenost, jsou hlavní motta našeho podnikání. Široká nabídka značkových obrub Bay-Ban, Vogue, Prada, Dolce Gabana, Emporio Armani, Horse Feathers, Carrera, Tommy Hilfiger,a další... samozřejmě špičková kvalita skel firmy Essilor. Uvádění inovací a uvádění nejnovějších trendů v oční optice do praxe. Měření zraku zážitkovou 3D refrakcí, nejnovější trend v měření zraku. Specializujeme se na multifokální brýle, používáme k tomu nejmodernější přístroje a metody, včetně vizualních simulátorů. Aplikace všech typů kontaktních čoček. Prostě přiďte a uvidíte 
 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
* V závislosti na typu produktů zakoupených u Partnerské společnosti se mohou lišit výše odměn a marží. Informace uvedené na této webové stránce jsou z tohoto důvodu bez záruky.