Fitness Bc. Dagmar Vavříková

Cashback & Shopping Points

 • 3% + 4 za 3200 CZK nákup
 • Akceptováno Cashback Card

Kontakt

 • Otevírací doba
  pondělí - neděle 7:00 - 20:00
 • Web / Sociální média
  Dagmar Vavříková osobní trenérka
 • ID obchodníka
  405204
 • Vyzvednutí karty (Card Pick Up)
  U této Partnerské společnosti si můžete zajistit Cashback Card ve velikosti platební karty.

Popis

V našem fitness se cvičí pod stálým dohledem trenéra. Klademe důraz na individuální přístup ke klientům a kvalitu cvičení. Proto u nás mohou cvičit muži i ženy všech věkových kategorií. Cvičení přizpůsobujeme také zdravotnímu stavu jednotlivce.  Nabízíme jak individuální lekce pro jednotlivce, tak skupinové cvičení maximálně však v 5 lidech, aby byl zachován co nejlepší dohled nad správností cvičení. Nové zájemce o cvičení učíme jak správně cvičit, jak zapojit svalové partie, jak správně dýchat při cvičení atd.
Cvičení je velmi pestré, využíváme systému cvičení v kruhovém tréninku, posilovací a kondiční cvičení, funguje u nás funkční trénink, TRX, cvičení na velkých míčích, s flexi barem atd.
Přesvědčte se sami a přijďte si k nám zacvičit:-)

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
* V závislosti na typu produktů zakoupených u Partnerské společnosti se mohou lišit výše odměn a marží. Informace uvedené na této webové stránce jsou z tohoto důvodu bez záruky.