Slavia Cashback Program

Nákupní výhody pro fanoušky a přátele SK Slavia a zároveň podpora klubu SK Slavia jako taková–
takto jednoduše se dá shrnout Slavia Cashback Program.
Pro realizaci těchto výhod využívá SK Slavia
know-how svého hlavního partnera Cashback World, aby mohl všem svým příznivcům
nabídnout zcela jedinečné možnosti nakupování.


Podpora klubu – Cashback – Shopping Points

V centru Slavia Cashback Programu je Slavia Cashback Card, se kterou je možné využívat celou řadu nákupních možností. Je jedno, zda přímo v obchodě nebo při online nakupování. U každého obchodního partnera obdržíte jako majitel Slavia Cashback Card až 5% Cashback a dodatečně Shopping Points (Nákupní body), se kterými můžete díky četným Deals (Nabídky ) ušetřit peníze. Dodatečně s vámi profituje ovšem také SK Slavia, neboť až 1% z vaší nákupní sumy přijde k dobru na rozvoj klubu.Všechny výhody zdarma

Nevznikají vám žádné náklady. Slavia Cashback Card, kterou obdržíte, nákupní výhody a také podpora klubu je bez jakéhokoli poplatku – vy musíte jednoduše jen nakupovat u Partnerských společností. Cashback World, hlavní partner SK Slavia, je operátorem Slavia Cashback Programu a zajišťuje, že všechny výhody budou správně vyplaceny a jak vy, tak Váš oblíbený klub, bude profitovat z vašich nákupů u Partnerských společností.

Lyoness Foundations
Nyní si registrovat Slavia Cashback Card,
podpořit další vývoj SK Slavia a profitovat!
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
* V závislosti na typu produktů zakoupených u Partnerské společnosti se mohou lišit výše odměn a marží. Informace uvedené na této webové stránce jsou z tohoto důvodu bez záruky.